RING OP KLIK HER


Ejer

Jan Lunde
Opmåling & salg

Direkte nr.: 26 30 64 48
jan@ap-facader.dk

 


Ejer / Salg

Frank Petersen

Kalkulation & salg
Økonomi

Direkte nr.: 26 30 64 57
frank@ap-facader.dk

 


Salg / Kalkulation, it-ansvarlig

Søren Christensen
Ansættelses år: 2001

Direkte nr.: 96 45 27 67
soeren@ap-facader.dk

 


Salg / Projektering

Tina Christensen
Ansættelses år: 2001

Direkte nr.: 96 45 27 66
tinac@ap-facader.dk

 


Salg /Kalkulation

Thomas Christiansen
Ansættelses år: 2016

Salg /Kalkulation

Direkte nr.: 26 30 64 46
thomas@ap-facader.dk

 


Salg – Fyn

Poul Nielsen
Ansættelses år: 2016

Salg – Fyn

Direkte nr.: 26 30 64 50
poul@ap-facader.dk

 


Projektering

Bent Sloth Jensen
Ansættelses år: 1988

Direkte nr.: 96 45 27 62
bent@ap-facader.dk

 


Projektering

Michelle Skjoldemose
Ansættelses år: 2001

Direkte nr.: 96 45 27 65
michelle@ap-facader.dk

 


Projektering

Berit Johansen
Ansættelses år: 2007

Direkte nr.: 96 45 27 68
berit@ap-facader.dk

 


Projektering

Michael Skifter Andersen
Ansættelses år: 2011

Direkte nr.: 96 45 27 61
michael@ap-facader.dk

 


Projektering

Kaj Rasmussen
Ansættelse år: 2012

Direkte nr.: 96 45 27 64
kaj@ap-facader.dk

 


Projektering

Jonas Linneberg
Ansættelse år: 2016

Direkte nr.: 96 45 27 69
jonas@ap-facader.dk

 


Projektering

Mogens Andersen
Ansættelses år: 2017

Projektering

Direkte nr.: 96 45 27 68
mogens@ap-facader.dk

 


Montageleder

Keld Fihl-Jensen
Ansættelses år: 2008

Montage & opmåling

Direkte nr.: 26 30 64 44
keld@ap-facader.dk

 


Service Jylland

Just Rasmussen
Ansættelses år: 1992

Service & opmåling

Direkte nr.: 26 30 64 42
just@ap-facader.dk

 


Service Sjælland

Jørgen Lund
Ansættelses år: 2007

Service & opmåling

Direkte nr.: 26 30 64 56
jorgen@ap-facader.dk

 


Værkfører

Per Kristiansen
Ansættelses år: 1986

Direkte nr.:  26 30 64 55
per@ap-facader.dk

 


Bogholderi

Karina Bang
Ansættelses år: 2007 

Økonomi & regnskab

Direkte nr.: 98 82 07 44
karina@ap-facader.dk

 


Bogholderi

Helle Larsen Fogh
Ansættelses år: 2008

Økonomi & regnskab

Direkte nr.: 98 82 07 44
hellef@ap-facader.dk

 

ADRESSE

ap facader a/s
Industrivej 35
9700 Brønderslev

KONTAKT INFORMATION

Tlf: 98 82 07 44
Fax: 98 80 02 44
CVR: 13 10 83 90
Webdesign: Søgemedier A/S - Cookiepolitik